Weby na úpravu fotek

Web

Název článku není zcela přesný, ale v podstatě to tak je. Všechny operace s fotkami se odehrávají mimo váš stroj, takže vy si je jen upravíte a je to.
Webů, kde lze upravit fotografie je tolik, že by se asi nedaly spočítat. My se podíváme na ty základní a nejznámější. Pochopitelně jen ty zcela zdarma.
Takže nutně musíme začít programem, který je nejznámější celosvětově. Samozřejmě, že jde o Photoshop. Ano, i tento gigant má web, kde si zadarmo upravíte své fotky.
I tohle zvládne webová úprava fotek
Když jej rozkliknete, budete se silně divit, protože operací, které zde můžete provádět je obrovská spousta. Pokud jste v tomto programu již dělali, tak na webu je to skoro stejné, jen na nějaké maličkosti. A pozor, je v češtině!
Máte-li na tento program z jakéhokoli důvodu averzi, pak použijte jeho bratra. Je to Photopea.
Je to český web a pokud se na něj podíváte, zjistíte, že je to skutečně dvojče photoshopu. Rozdíly poznáte jen při složitějších úpravách. Bohužel, oba weby mají jednu nemoc, a to složitější uložení práce. Jsou to weby a nemohou přepsat soubor ve vašem zařízení, takže musíte dát zveřejnit na Imgur, a teprve odsud si vaši práci uložit na PC. Pokud tedy nechcete použít sestřelení obrazovky a následnou úpravu. Což na kvalitě nepřidá. Navíc je třeba alespoň minimální znalosti a orientaci v programu, jinak se do toho zamotáte, funkcí je zde opravdu hodně. Začátečníkům nelze doporučit.
Upravená fotka

Pro ty je spíše web “upravafotek”. Nástrojů je zde jen pár, ale právě proto se rychle zorientujete a pokud vám jde třeba jen o ořez a vložení textu, tady jste hotovi do minutky. Pokud již víte co, a kde, tak do deseti sekund máte práci uloženou u sebe v PC. Jde však jen o rychlost a pár základních úprav, nějaké pecky stylu šířka štětce a podobné zde vůbec nehledejte.
Poslední web “befunky” slouží také jen k základním úpravám, ale přidává dost automatických efektů.
Tak a vyberte si…


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup