Vybavení pro odpočinek a relax

Hry

Možná už pokojové vybavení ve formě sedacích vaků a pytlů znáte nebo jste je ještě nevyzkoušeli. Pokud patříte do druhé skupiny, je na čase zvážit, zda není vhodné, si také jeden pořídit. Jde o kus sedacího nábytku, který Vám může zajistit dokonalé pohodlí a odpočinek. Pokud jste je doopravdy ještě ani nespatřili, pak se jedná o dvou až tří vrstevnatý vak, naplněný polystyrenových kuličkami. Právě tyto kuličky zajišťují zmíněný komfort, jelikož se dokáží natvarovat podle Vašeho těla, a při tom zajistit dostatečnou oporu. Kuličky jsou v obalech zajištěny tak, aby při žádných pohybech nevypadly. Během let si můžete všimnout, že vak ztrácí svůj objem.

sedací pytel

Je to proto, že se kuličky pod váhou sedícího zmáčknou. V takovém případě můžete dokoupit náhradní náplň a kuličky jednoduše dosypat. Obaly jsou dostupné v mnoha různých barvách i barevných kombinacích. Kdyby Vás po letech používání stále stejná barva omrzela, můžete si přikoupit také nový obal a vak snadno převléct. Tento typ sedacího zařízení je velmi praktický v možnosti přenesení podle to, kde zrovna potřebujete mít volný prostor. Navíc jejich svrchní obal je značně odolný, takže tyto vaky jsou vhodné i do dětských pokojíků. Děti si s nimi užijí plno zábavy a Vy se nemusíte strachovat o to, že se sedacímu pytli něco stane.

odpočinek

Při případném znečištění stačí jen otřít houbičkou navlhčenou v obyčejné nebo mýdlové vodě. Mnohé jsou dokonce určené k využití ve venkovním prostředí, na terase nebo na balkóně. Přes to se o pytel nemusíte bát, svrchní materiál je natolik pevný a kvalitní, že ani hrbolatý povrch, slunce nebo jiné nepříznivé počasí mu neublíží. Širokou nabídku sedacích pytlů naleznete na stránkách Beanbag. Jejich výrobky mohou sloužit jako křeslo nebo relaxační postel. Ať se týče tvaru a rozměrů nebo barevného provedení, můžete si vybrat přesně to, co se Vám hodí do interiéru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup