Vlastní byt

Byt

Pamatuji si, když mi můj bratr ukázal svůj vlastní byt. Jsem z toho opravdu v šoku. Teď někdy bych netušila to, že bratr bude mít svůj vlastní byt. Navíc teď jsem ani neviděla, že má bratr tolik peněz. On říkal, že ten jeho byt je v osobním vlastnictví. Vůbec jsem tomu nerozuměla. Jak ho může mít bratr ve vlastnictví? Když má velmi málo peněz? 

Taky si přeji vlastní byt.

Když sotva si splatil auto? Nevěděla jsem, kde na to vzal peníze. A myslím, že by mu půjčku ani nedali. Víte, je mu teprve 19 let. Tak jak by mu dali třeba dva miliony hypotéku? Navíc, když to tak vezmu, tak v dnešní době je všechno velmi drahé. Takže ten byt, který měl mohl být určitě docela drahý. Myslím, že to bylo tři plus jedna. což je na dnešní dobu hodně. A byl to docela pěkný byt a myslím, že ta celá bytovka mohla být stará maximálně tak pět let. Takže jsem si řekla, že asi musel něco vyhrát. Nějaké peníze. Nicméně jsem se ale potom nepídila.  Pídila se spíš potom moje maminka. Maminku zajímalo, kde vzal bratr tolik peněz. Bratrovi to ale nedalo.

Líbí se vám minibyt?

A tak se přiznal. On si vzal přítelkyni. On se oženil a nedal ani nikomu z rodiny vědět. Docela smutné, že? Hlavně, že já jsme ho pozvala na mou svatbu. No asi chtěli ušetřit peníze.  Ani jsme nevěděli že je můj bratr měl svatbu. Nicméně ale byli jsme velmi šťastní. Mělo to být velké překvapení. Můj bratr byl totiž velké potížista. Nicméně ale se zlepšil a v dnešní době už vlastní automobil a taky byt. Vlastní svůj byt. A je vážně moc krásný a velmi útulný. Se svou manželkou ho má opravdu krásný a design se jim podařil pěkně. Ten krásný nábytek anebo televize. Musím říct, že mi bratr se opravdu zlepšil. Teď jim hodně fandím. Navíc má taky velké štěstí, že už konečně našel svou lásku, se kterou si budou užívat nového bytu. Myslím, že mnoho lidí ani takové štěstí nemá a musí se spokojit jen s málem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup