Muži Vodnáři

Muži

Ačkoliv to na první pohled nevypadá, Vodnář je vzdušné znamení. Jeho planetou je podle astrologie Uran. A přisouzena šedostříbrná či světlemodrá barva. Pro všechny ženy, kterým do života vejde muž ve znamení Vodnář, je dobré si pár informací o tomto znamení zjistit. Přinese to do vztahu více pochopení. Přestože to vypadá, že tito muži do života vlastně žádnou partnerku nepotřebují a dávají to celému okolí najevo, přece jenom vůči lásce imunní nejsou. A je jenom na ženě, jestli ho přijme se vším, co k tomuto znamení patří. Jak se říká. V dobrém i ve zlém. Protože jako všechna ostatní znamení má i Vodnář svoje světlé stránky, které zákonitě musí vyvážit ty temnější. Jediné, co muži narození ve znamení Vodnáře od světa vyžadují, aby byli přijímáni přesně takoví, jací jsou. Protože schopnost něco jiného dělat a něco jiného říkat je jim naprosto cizí. Nejsou schopni žádné přetvářky. Čímž si mnohdy život komplikují.

Muž ve znamení Vodnáře

Pro muže ve znamení Vodnáře je charakteristickým rysem originalita. Rozhodně tito pánové nemohou být jedním z davu. I kdyby se měli odlišit barvou a střihem vlasů, hlasitou mluvou či neobvyklými koníčky. V kontaktu s druhými si nejsou zvyklí brát servítky. A tak co na srdci, to na jazyku. Jejich upřímnost mnohé zaskočí. Pokud ale potřebujete slyšet upřímný názor na cokoliv, ptejte se Vodnáře. Sice to bude občas i trochu bolet, ale nakonec se ukáže, že měl pravdu. Aby se muži ve znamení Vodnáře cítili dobře, nesmí být ničím omezování. Neradi se podřizují pravidlům a autority neuznávají.

On Vodnář, ona Beran

Proto je často najdeme ve vedoucích funkcích průmyslových podniků. Nebo pracující na volné noze, aby si mohli dělat věci po svém. Oříškem je pro tyto muže i podřízení se určitým pravidlům v partnerském vztahu. Jenom poučená žena ví. Protože pokud si získá jeho srdce, má vyhráno. A ujistí se, že i tento napohled chladný a přezíravý člověk má smysl pro humor a pro ty, na kterých mu záleží, by obětoval cokoliv. Z čehož vyplývá jediné. Šťastný Vodnář jako partner bude nejen věrný, ale i své ženě oddaný.