Fenomén YouTube

Služby


Dnešní doba je úžasná. Pokud něco nevíte, tak na internetu se dozvíte téměř cokoliv. Ne vše, co je psané, je ale dostatečně vysvětlené. Naštěstí existují další možnosti v podobě videa, která uživatelé nahrávají na stránky YouTube video downloader Stahujvidea. Videa jsou různorodá, od užitečných tipů, manuálů, receptů, sportovních zápasů až po srandičky. Jenže, co když nemáte přístup k internetu? Existuje způsob, jak přímo stáhnout video Vašeho oblíbeného sestřihu nebo koncertu?

video

Sbírka videí

Internet nabízí velmi pestrou škálu možností. Od mnoho informací, obrázků, hudby až po sbírku videí, jenž uživatelé nahrají a sdílí s ostatními lidmi. Nejznámější a nejpoužívanější je portál YouTube. Na tomto portálu najdete videa různých žánrů. Od self made, kdy natáčíte samy sebe při výletu, sportovní zápasy, sestřihy, koncerty, až po manuály. Každý si přijde na své.

Uživatelské rozhraní

Patříte k těm lidem, kteří se stále nevyznají na portále nebo nemáte ještě uživatelský účet? Nebojte se, není to nic složitého. Velice užitečným je založení účtu pro pozdější ukládání, vkládání nebo vyhledávání videí. Jakmile si zřídíte účet, už můžete vkládat, upravovat a spravovat svá videa, včetně volby soukromí (veřejné či soukromé video) nebo naopak si ukládat videa ostatních uživatelů, která Vás zajímají, a ještě si je rozdělit podle sebe do sbírek. Dále lze hodnotit, komentovat a sdílet. Zkrátka nic těžkého, stačí obětovat pár minut a získáte přehled.

stáhnout

Užitečný převaděč

Napadla Vás otázka, k čemu mi bude účet nebo sbírka videí, pokud nebudu mít k dispozici internetové připojení? Nebojte, nejste jediní! Naštěstí existuje možnost, jak vyřešit tenhle problém. Že to je nesmysl? Není a je to legální, takže nemusíte mít strach. Stačí jenom zkopírovat odkaz videa, které chcete stáhnout, vybrat formát a začne stahování.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup