Sex na swingers party a voyeur cam house vysílání živě

Ženy

Bylo mi tenkrát dvacet jedna let, zrovna jsem dokončila v Praze střední školu s maturitou a dostávala jsem celé ty 4 roky ve škole různé nabídky k sexu, jak od spolužáků, tak tajně od učitelů. Oni to o mně všichni věděli, že mám ráda sex ve všech podobách. Jak s pány, tak i s ženami. Jednou jsem měla na jedné akci sex se shemale. Ne že by se mi to nějak nelíbilo, ona měla gigantické péro a pěkné velké přifouklé prsa, jenže mě neseděl ten její hrubý mužský hlas. Ještě by to asi chtělo brát delší dobu nějaké ženské hormony a třeba by měl jemnější tón. Ale při tom sexu mě to vlastně ani nějak nevadilo. Hlavně že mě pořádně vystříkala do broskvičky a já mohla ochutnat to její trans mlíčí. Jednoho dne mi přišla od někoho z přátel zpráva, když už jsem taková zvrhlá, jestli by pro mě nebylo vhodné zkusit swinger sex party s více lidmi najednou. A že by to za prachy vysílali na VOYEUR CAM, něco bych si vydělala a mohla bych mít na očích škrabošku, za to bych obdržela 5000,- Kč. No a když bych chtěla vysílat bez škrabošky, tak bych dostala 50 000,- kč záleží na mně, co si vyberu.

Jmenuji se Lucie, mám modré oči, světle odbarvené vlasy na blond dlouhé pod zadek. To se chlapům moc líbí, když mě při tom chytnou za vlasy a tahají mě za ně. Ráda chodím plavat, takže mám bezvadnou figuru a pevný zadek. Libuji si ve všech možných sexuálních zálibách. Vyzkoušela jsem už téměř všechno a ráda se naučím i něčemu novému. No a bydlím v Praze na Smíchově v jedné řadovce u jednoho padesátiletého tatíka, je to můj sugardaddy. Jednou týdně mu roztáhnu mé dvě dírky, a to mu k ukojení pinďoura stačí, za to mám celý měsíc ubytování zdarma a plnou ledničku jídla k tomu. On si samozřejmě při tom bere kondom. Řekla jsem mu, že není jediný a se všemi spím jen s kondomem. No a taky mi kupuje jednou měsíčně různé sexy hadýrky a šmínky, nebo mě přidá nějakou korunu na dárky.

nahá žena

No, ale ještě, než se dostanu k té mé první swingers párty. Od malička jsem vyrůstala v úplné rodině, spoustu přátel, bezvadné rodiče. Měla jsem svůj pokoj v rodinném domě a masturbovat jsem začala docela brzo. To ani nebudu psát, kdy jsem si poprvé protrhla svoji tenkou dívčí panenskou blanku. Na prohlídce mi gynekoložka jen řekla „aáá mladá slečna to už má za sebou“. Usmála se na mě a předepsala mi prášky proti těhotenství. Moje mamka k tomu nic neříkala, s tátou měla první dítě v šestnácti letech a jen mi na to řekla, ať raději počkám. A víc mi do života nekecala. Můj starší bratr Honza s námi už nežije, má svoji rodinu a docela často si spolu voláme a já navštěvuji jeho rodinu každých 14 dní, když jsem zvaná na nedělní oběd. Miluji rajskou omáčku s vařeným hovězím a 5 knedlíků k tomu. Bráchy manželka je nejlepší kuchařka.

V domě u mého sugar daddyho jsem si nainstalovala tajně webkameru. Mám z Číny takovou miniaturní kamerku, kterou jsem si připnula do oka plyšového medvěda, takže moc dobře vím, co mi tam můj pan domácí vyvádí, když nejsem doma. Někdy přijde ve vytahaných trenclích, začne se mi prohrabovat v koši na prádlo, vytáhne mé použité kalhotky, lehne si na moji postel a kalhotkami si tře péro a ke druhým kalhotkám si čuchá a masturbuje. Honí si toho jeho chlupatého povadlého neoholeného ocasa. Ne jednou mi postříkal kalhotky a jedny si dokonce tajně odnesl k sobě do ložnice. Když odešel nakoupit, prolezla jsem mu ložnici a našla je schované pod polštářem. Jinak je neškodný.

prsa ženy

Já mám samozřejmě dveře do pokoje zevnitř na klíč, takže když si chci užívat s erotickými hračkami, zavřu si dveře na dva západy, otevřu skříň, ve které mám kufr na zámeček a v něm mám mé hračky pro moji chtivou a věčně neukojenou prcinku. Od té doby, co jsem začala experimentovat, začala jsem zjišťovat všechno o swingers party, co to bude obnášet, kdo tam asi chodí za lidi, kolik lidí se tam vystřídá mezi sebou. Každý den jsem o tom dlouze četla a koukala na erotická swinger sex dlouhá videa. U některých videí jsem se udělala během pár minut a stříkala u toho jeden mokrý orgasmus za druhý. Milovala jsem videa, kde byla jedna ženská a na ní se začali střídat chlapi, jeden, druhý, třetí, desátý. Ona měla zavázané oči a užívala si desítku penisů během hodiny. Uf, chtěla bych si s ní vyměnit roli. Takový gangbang v šeru a zástup chlapů, kteří by si se mnou hráli.

Večer, když jsem zrovna nebyla na kšeftu, docela často jsem koukala na GERMAN SEX CHAT, hledala jsem tam Německé péčko s holkami, které se nechaly nalákat na swinger akce a užívaly si sexu s Němci. Tyhle videa jsem hltala a moje pička u nich zažívala neřestné orgasmy. Celé tři měsíce jsem sbírala odvahu zajít na nějakou takovou porno parties. Nechtěla jsem tam jít s někým koho znám, hned by to na mě práskl. Takže jsem to jeden pátek riskla sama. Zavolala jsem týden před akcí na telefonní číslo, řekli mi, kde se to koná, kolik tam asi bude mužů a žen, a že se to bude vysílat přes internet do zámoří, kde za tyhle online sex webcam videa platí nehorázné peníze. Každý, kdo přijde do klubu si musí dát sprchu, pořádně namydlit, aby nesmrděl potem, a kdo má potvrzení od lékaře, že nemá žádné pohlavní nemoci, ten může sexovat bez kondomu. To se mi zamlouvalo, protože jsem byla před týdnem na kontrole a dostala potvrzení o bezinfekčnosti.

akt ženy

V pátek kolem 20 hodiny, byl zrovna mrazivý leden, jsem se vydala na zmíněnou adresu. Taxikář celou dobu koukal, že jedu jen v černých silonkách a černém kožešinovém kabátu, ale možná mu to došlo. Přivezl mě do jedné ulice na Staré Město a podal mi vizitku, že kdybych potřebovala odvézt, ať mu kdykoli zavolám. Hned u vstupu do klubu mě přivítala usměvavá prsatá zrzka, ukázala mi dámskou šatnu, sprchy a všechny místnosti, kde bude probíhat erotická swingers party. Byla jsem mezi prvními a zatím byli všichni jen ve spodním prádle a posedávali v kožených sedačkách a na baru. Za barem byla taková mlaďounká brunetka v bílém prádle. Potykaly jsme si a jako žena jsem dostala alkoholické nápoje zdarma. Prý abych se více uvolnila. Že ta pravá swingers šou začne za dvě hodiny, tak ať jsem povolnější. Seděla jsem na baru, kolem chodili chlapíci, ale ani jeden mě zatím neoslovil. Byli to jen takový nadržení voyaři. Ti nadsamci prý přicházejí o hodinu až dvě déle. Zatím jsem tam byla jen já jediná ženská. Takže žádná dámská konkurence. Moje pička mě už v kalhotkách začala hodně svrbět, při pomyšlení že se roztáhnu někde v místnosti a pěkně si mě tam všichni ošukají. Slečna za barem se mě zeptala, zda budu chtít mít na očích škrabošku, nebo bez. Řekla jsem jí, že potřebuji peníze, takže bez. Jen mi ještě slečna z baru řekla, že je to vysílání do USA, ale časem to video, může být i na nějakém serveru pro dospělé, tak ať se pak nedivím, že mě někdo pozná na ulici v Čechách, nebo rodina či spolužáci. Začala jsem tedy přemýšlet, že by bylo asi vhodné tu škrabošku na očích mít. Takže nakonec jsem si ji nasadila.

Chvilku po desáté se místnosti zaplnili a napočítala jsem 15 chlapů a 7 ženských, docela slušný. Chlapíci už odhazovali prádlo a začali se tam promenádovat. Uslyšela jsem z protější místnosti, že už tam někdo obdělává jednu kozatou mature ženskou. Zajímalo mě, kdo ji zrovna prcá. Prošla jsem kolem a spatřila dva mladíky, jak jí to rvou do kundičky a druhý si od ní nechal kouřit péro. Šla jsem do další místnosti a tam byla přivázaná holka k ribstolům, měla našpulený zadek a čekala, kdo ji ošuká. Já k ní tiše přišla, zajímalo mě totiž, jestli se nechá osahat od holky. Koukla se na mě a tiše zavrněla. Začala jsem jí osahávat a masírovat její povislá prsa. Byla to asi třicetiletá brunetka s větším zadkem. Zajela jsem jí prstem do svatyně a ta začala sténat. Přidávala jsem po prstech a za chvilku jí začala fistovat. Mezitím za námi přišli dva chlapíci a koukali se, jak ji tam obdělávám. Moc se k sexu neměli, takže jsem jednomu řekla, ať mě rozepne podprsenku a stáhne kalhotky. On mě poslechnul a zase nic. Znovu jsem mu řekla, ať mě začne sát bradavky a tomu druhému, ať mi líže prcinu. Oba dva poslechli. Já tam masturbovala tu svázanou paničku, ta už tam hekala jak protržená, teklo z ní jak z řeky. Mě ten jeden chlapák lízal svatyni a druhý sál cecky.

pozadí ženy

Potom jsem se otočila, dala si jednu nohu nahoru, aby mě ten jeden mohl lépe vylízat a tomu prvnímu jsem řekla, ať tu paničku přede mnou začne šukat. A začalo rodeo. Najednou v místnosti přibyli další dva chlapíci a pozorovali nás, jak si tam užíváme. Obrátila jsem se zadkem a nastavila se jim. A řekla „tak a teď mě postupně omrdejte“. Za chvilku mě začal plnit ten první milovník a z kundy mi tekl orgasmus a mokrý squirt. Začali se na mně ti dva střídat. Začala jsem být celá uvolněná a v hlavě se mi honilo sto dalších neřestných myšlenek. Najednou jsem zahlédla někoho, koho jsem zatím v klubu ještě ten večer neviděla. Chlapům řekl „můžu se také přidat?“

Chlapi mu dali přednost. Chvilku se nic nedělo, já tam čekala s vyšpuleným zadkem, a čekala, co se bude dít. Najednou do mě chtěl zajet, ale moje kundička se nemohl už víc roztáhnout. Ten alfa samec měl tak tlustý péro, že se do mě nemohl vejít ani jeho žalud. Do místnosti přišla ta holka z baru a když mě viděla bezmocnou, tak řekla „to se ti bude hodit“. Přinesla velkou tubu oleje a jeden lubrikační gel. Obrátila jsem se a když viděla, to ohromné stojící péro gigantických rozměrů, jen jsem tiše polkla a řekla si pro sebe „tohle se přece nemůže do nikoho vejít“?

modelka

Holka z baru tomu klukovi začala natírat péro olejem a do mé kundičky zajela dvěma prsty a natřela mi ji gelem. Prý, ať se otočím, že mu pomůže se do mě dostat. Roztáhla jsem nohy od sebe, jak to šlo nejvíc, ona mu vzala péro do ruky a pomalu jej navedla do mé svatyně. Chvilku se tam dobýval žaludem a pak se to stalo. Moje buchta povolila a ucítila jsem tlak v kundě. Prvně to moc nešlo, ale asi za tři minuty se začal ve mně ohrnovat. Uf, takhle naplněná jsem ještě v životě nebyla. Začala jsem pouštět šťávičky, ten samec si mě chytl za boky a začal mě tvrdě mrdat. Neskutečná slast. Do místnosti se nahrnuli další lidi, myslím že dva chlapi a jedna ženská a sledovali, jak mě tam ten borec šuká. Co přiražení, to mokrý výstřik. Za chvilku byla ode mě podlaha tak mokrá, jak když vylezeš z vany.

Asi za pět minut mě začal plnit spermatem a chlapi kteří to pozorovali, jen říkali „dobrá práce“. Po chvilce ze mě vytáhl ten jeho XXL nástroj, otočil se a začal prznit tu přihlížející padesátiletou dámu. Já tam stála ulepená, kolena se mi podlomovala, musela jsem si jít lehnout na postel. Jakmile jsem si tam lehla, dva chlapi mě začali šukat. Ani se neptali, rovnou šli do mě. Klouzali se v mé svatyni a oba dva se do mě rychle vystříkali. Uf, to už jsem měla v sobě třetí druh spermatu. Musela jsem na WC. Po pár minutách jsem se vrátila zpět. U baru mi slečna podala džus s vodkou a že by mě chtěli lízat támhle ty dvě holky od baru. Koukla jsem do rohu baru a tam seděly fakt dvě pěkné macaté ženské. Ukázaly na mě, ať jdu s nimi do opuštěné místnosti. Ta první mě chytla za vlasy, a ať si kleknu na všechny čtyři nohy, že mě pořádně vylížou. Jen jsem jim říkala, že jsem napuštěná od třech chlapů, a že mám v sobě hodně mrdky, tak že budu cítit po sexu. Oni se na sebe šibalsky usmály a prý že jim to sperma smíchané s kundím nektarem moc chutná a že jsou za ty léta z klubu už zvyklé.

žena v prádle

Holky se na mě začaly střídat a já pouštěla jeden nektar za druhým. Prostěradlo bylo do pár minut úplně mokré, že by se dalo ždímat. Kolem 1 hodiny ranní se na mě přišel ještě vystřídat jeden starší manželský pár. Pán měl okolo 65 let, péro mu tedy stálo, jako mladému klukovi. Jeho manželka ho celou dobu pozorovala, jak mě tam šoustá. Pak mě chytla za prsa, chvilku si s nimi hrála, plácala mě po zadku, vytáhla ze mě manželovo péro a vykouřila mu ho přede mnou a všechno to spolykala. Kolem půl druhé jsem si dala sprchu, shrábla na baru 5 tisíc a odešla na taxika. Zavolal jsem tomu taxikářovi, který mě sem přivezl. On se jen v autě zeptal, jak jsem se měla celý večer. Jen jsem mu odpověděla „ale jo, bylo to krásné“.

Myslím, že na další swingers akci půjdu velice ráda.

Ještě se Vás na závěr zeptám: „Už jste někdy navštívili webstránky RUSKÉ PORNO STRÁNKY“?

Na shledanou, čtenáři mých erotických povídek. Rsk.

4.7/5 - (4 votes)