Jednoduchost a oblíbenost dřevěných postelí

Hry

Borovice je v našich zeměpisných šířkách už tradičně hojně pěstovaným stromem a s výskytem škůdců smrkových porostů se stává nenahraditelným jehličnanem našich lesů. Z jehličnanů má nejtvrdší dřevo a vysokou výhřevnost.
Svou oblibu v nábytkářství si už vysloužila, a to u přes obtížnější zpracování, protože dřevo je hodně smolné. Borovice je však dostupná, kvalitní a za dobrou cenu. Opracované dřevo má stálost tvarů a je odolné v tlaku i ohybu.
Většina nábytku z masivu je právě z borovice. Některé druhy se pěstují konkrétně na přesné určenou výrobu (výroba sudů, stavba lodí).strom borovice
Dřevo má mírně nažloutlou barvu a na vzduchu se časem vybarvuje přes lehce oranžovou až po červenohnědou. Právě přirozené barvy se při výrobě nábytku hodně uplatňují. Vynikne tak výrazná kresba letokruhů. Zajímavostí je, že díky velmi silné vůni pro tento druh dřeva typické, se mu zdaleka vyhýbají škůdci, a proto je nejlepší volbou na výrobu šatních skříní a nábytku do ložnice. Stromy poražené v prosinci mají dřevo nejlepší kvality.
Nabízené dřevěné postele Drevenynabytek-borovicemasiv jsou vyrobené z prvotřídního materiálu a jejich konstrukce je pevná, stabilní a řemeslně dobře zpracovaná. Údržba je jednoduchá. Povrch nábytku stačí otírat od prachu a nečistot. Pro zvýšení trvanlivosti je dřevo natřeno ekologickým nátěrem a další péčí s přípravky určenými k ochraně nábytku z masivu, se docílí dlouhodobě dobrého vzhledu dřeva.nábytek z masivu
Dřevo v přirozeném odstínu je neutrálního charakterů a nechá vyniknout krásu materiálu.
Postele jsou dodávané v demontovaném stavu a jejich složení a případné opětovné rozložení v případě potřeby je snadné.
Na každý rozměr postele je v nabídce i postelový rošt. V sortimentu je lamelový rošt, který je lehký, pružný, rovnoměrně rozděluje váhu a je šetrnější k matraci a rošt laťkový, který je spíš pro lidi, co preferují tvrdší postel.