Jak nejlépe zorganizovat fungování svého sportoviště.

Nákupy

Zakládáte si vlastní fitness centrum, posilovnu nebo sportovní studio? Nebo rozšiřujete stávající a potřebujete vyřešit využívání prostorů a rovnoměrné zaplnění lekcí tak, aby vše fungovalo jako hodinky? Chcete být pro návštěvníky přístupní online, zajistit jim veškerou péči, ale nemáte s tím zatím žádnou zkušenost? Nechte si vytvořit online rezervační systém https://fitness-rezervace.cz/ přesně podle svých požadavků a přání klientů a zajistěte si tak hladké fungování Vašeho sportoviště a spokojené zákazníky. Tento rezervační systém je vhodný pro sportoviště jakéhokoliv typu, má širokou nabídku funkcí, které do něj můžete podle potřeby nechat zařadit, můžete jej umístit na vlastní webové stránky, pokud je provozujete, nebo si jen na sociální sítě vložit odkaz a rezervační systém zůstane bezpečně uložen u jeho tvůrců.

Sportoviště každého typu

Společnost Fitness-rezervace se s Vámi dohodne, vše zařídí podle Vašeho přání a zprovozní. V případě závady se na ni můžete obrátit kdykoliv a dostane se Vám toho nejlepšího servisu. Abyste věděli, co můžete očekávat, na stránkách společnosti je k vyzkoušení demo verze, ve které uvidíte, jak celý systém vypadá a zároveň si ji budete moci i vyzkoušet. Do této verze ale mají přístup všichni návštěvníci stránky, proto většina klientů následně přechází na placenou verzi, která je uzpůsobená jejich potřebám a vstupují do ní pouze oni a jejich návštěvníci.

Kvalitní organizace

Pro obsah rezervačního systému jsou dostupné snad všechny funkce, které si dokážete představit od těch základních, až po nadstandartní, které využijí jen někteří. Jako příklad uveďme registraci přes Google či Facebook, rozesílání automatických e-mailů i sms, minimální počet rezervací na lekci a její případné automatické zrušení, různé cenové hladiny, úrovně náročnosti, kalendáře, speciální ceny a slevy, překrývání lekcí, propojení se Slevomatem, kreditní systém, permanentky, různé platební brány, účtenky, videa, vouchery, živé vysílání, a dokonce i oznámení o narozeninách u klientů, kteří jsou u Vás registrovaní. Je zde prostě vše, co byste si mohli přát, a tak neváhejte a využijte služeb rezervačního systému fitness-rezervace.cz.