Designérský lustr

Nákupy

Lustry do obýváku jsou pěkné a praktické a myslím, že ho má jistě každý doma. Jak jinak byste doma svítili? Lustry do obýváku jsou navíc v tam mnoha provedeních a barvách, že budete mít problém si vybrat. navíc lustry do obýváku jsou i v levných kategoriích, ale i drahým. Navíc jsou i takové lustry do obýváku, že jsou to téměř designérská mistrovská díla! A to myslím vážně. Už jsem dva takové viděla a musím říct, že to byla opravdu nádhera. Když jsem byla na výstavě obrazů, tak mě tam zaujaly nejen obrazy, ale taky lustr, který byl opravdu zvláštní. Samozřejmě, že jsme tam byla hlavně díky obrazům, protože moje maminka maluje a měla tam své dva obrazy taky vystavené.

Lustrů je hodně druhů.

Maminka maluje hodně dlouho, tak jsme na výstavu šla, byla její úplně první. Ale ten lustr! Byl opravdu jak klenot. Byl opravdu hodně velký a robustní a myslím, že mohl vážit asi sto kilo. Až jsme se bála, že nespadne ze stropu! A co kdyby spadl na zem? No, musím říct, že jsem se pak bála, když jsem nad tím uvažovala. To jsem celá já. Hned myslím na to nejhorší. Ale i tak jsem si řekla, že o tom lustru musím zjistit více informací. Lustry do obýváku bývají opravdu zajímavý, ale tento byl vskutku eso. Ale koho se mám zeptat? Hledala jsem nějakého organizátora výstavy, ale nikoho jsem nenašla.

Některé lustry mohou stát nehorázné peníze!

A tak jsem si řekla, že tam zavolám, až budu doma. A když jsem tam zavolala, tak mi pár řekl, že vlastně nejsem jediná, koho zajímá lustr v galerii. A tak jsem se s pánem domluvili, že se další den sejdeme a on mi o lustru něco řekne. Když jsem tam pak byla, byla jsem uchvácená. Lustr pochází z devatenáctého století a je to rakouská výroba. Opravdu nádherný. Myslím, že bych ho chtěla doma, ale hned mi došlo, že kdybych měla lustr v obýváku, tak bych tam zabrala tolik mísa, že by se tam nedalo chodit. Lustry do obýváku jsou prima, ale tento by byl asi až od stropu na zem a na šířku tak tři metry. Takže by byl celý obývák zabraný lustrem. Ale musím říct, že hezčí lustr do obýváku jsem neviděla.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup