Já a láska

Muži

Vždycky jsem si říkala, jaké by to bylo, kdybych byla mužem. Jenomže samozřejmě tohle vůbec nikdy nejde udělat. Kolikrát jsem ale viděla vždycky různé filmy, kde se třeba prohodili lidé. Byla to samozřejmě sci-fi a taky komedie. Ale jistě to znáte taky, někdy jsou takové filmy, kde se tohle stalo. A musím uznat, že je to opravdu skvělý film a mě tohle vždycky bavilo. Nicméně, ale co se týče mužů, tak mám na ně opravdu velikou smůlu.

Láska pro mě hodně znamená.

A je mi přes třicet let, a ještě opravdu jsem nesehnala někde nějakou lásku, se kterou by mi bylo opravdu skvěle. A nevím, čím to je, ale možná jedině tím, že u nás ve městě už slušní a normální muži asi vymřeli anebo jsou všichni zadání. Jinak si to opravdu nedokážu vysvětlit a představit, proč bych jinak měla pouze jenom já smůlu? Mám dané dvě seznamky na internetu, kde se chci seznámit s nějakým sympatickým a milý mužem, od něhož očekávám, že bude mě oporou, bude gentleman a taky hlavně věrný. Protože u můžu totiž dávám hlavně na to, aby byli hodní a věrní, takže jsem si řekla, že mi třeba nějaká internetová seznamka pomůže.

Už dlouho toužím po lásce.

Ale bohužel opak byl pravdou. Narazila jsem tam na muže, kteří hledali pouze něco jenom na jednu noc, co já jsem ale vůbec nechtěla. Já o úlety na jednu noc vůbec nestojím. Chtěla bych už něco na stálo, ale věřte mi, že jednoduché to vůbec není. Zkoušela jsem taky různé nějaké rychle seznamky, ale to dopadlo taky vždycky katastrofálně. Akorát jsem z toho potom velmi nešťastná a smutná, tak jsem si řekla, že si dám odstranit všechny seznamky a na chvilku si dám oraz. Asi si potřebuji pořádně odpočinout od všech mužů a taky od všech seznamek. Nebo věříte třeba tomu, že by nějaký žena mě a v osudu napsáno, že je jí souzeno být jenom sama. A bez muže? Ale proč by se to stalo zrovna jenom mě? Třeba to je osud nebo mám opravdu jenom smůlu.