Zažijte něco, co jste ještě nezažili – co všechno obnáší erotická masáž

Služby

Máte rádi masáže a chtěli byste zažít něco neobvyklého, nového a lehce erotického? Zkuste zajít na erotickou masáž, jaké má výhody a pro koho je určená?

Zažijte něco, co jste ještě nezažili – co všechno obnáší erotická masáž

Na klasické masáže obvykle chodíme proto, že nás něco bolí, potřebujeme si odpočinout, nabrat novou sílu, anebo se prostě jen chceme nechat hýčkat. Masáže mají tradici, zbavují nás stresu a masér musí znát dokonale lidské tělo a celou masáž vede v souladu s fyzioterapií. Ta erotická masáž se v mnohém neliší, i když samozřejmě jisté odlišnosti v ní najdeme. Jistě, běžný masér nebo masérka nejsou nazí a nevěnují největší pozornost vašim intimním partiím.

scent-sticks-fragrance-aromatic-161599

Proč to zkusit?

Masáž erotická má své výhody, když ji jednou vyzkoušíte, už ji budete chtít pořád. Podle názvu je zřejmé, že se bude celá masáž nejvíce točit kolem intimních partií – dokonce vás masérka v průběhu masáže může klidně i několikrát dovést až k vyvrcholení. Ovšem pouze ručně, nic dalšího v tom nehledejte. Masáž provádějí profesionálové, kteří jsou proškoleni a přesně ví, co se sluší a patří. Nepůjdete totiž do erotického salónu, ale na masáž, která vám otevře oči, povzbudí vaši mysl, naučí vás vnímat zcela jinak své tělo a zbaví vás stresu i ostychu. Mnoho lidí si pochvaluje, že když odhodí stud a nechají si namasírovat intimní partie, v sexuálním životě se jim poté začne více dařit. A je to skutečně tak.

Jak to celé probíhá?

Vše probíhá podle jasného scénáře, můžete se tedy dopředu připravit na to, do čeho jdete. Na samém začátku je uvolňující koupel, kterou můžete absolvovat přímo se zvolenou masérkou. Ta může být po celou dobu úplně nahá, popřípadě může být na vaše přání ve spodním prádle. Pokud ale nechcete, aby se s vámi masérka koupala – můžete to odmítnout. Poté se přechází na samotnou masáž. Ta se věnuje kompletně celému tělu, přičemž je důraz kladen právě na intimní partie. Cílem nemusí být nutně vaše vyvrcholení, ale pokud k němu dojde, je to známka toho, že jste se dokázali uvolnit a masáž tak byla úspěšná a pro vás prospěšná.

pexels-photo-185481

Po celou dobu se můžete těšit na velmi těsný kontakt mezi vámi a masérkou, ta si dá opravdu záležet na to, abyste odcházeli maximálně spokojení. Užít si tento druh masáže, ale nemusejí nutně vždy jen pánové. Je určená také pro ženy, které pak bude masírovat zkušený a příjemný masér. Pokud vám je více než osmnáct let, můžete vyrazit a dopřát si tak zcela novou životní zkušenost.

A určitě nebudete litovat!