Úsměv, po kterém jste vždy toužili

Služby

Ortodoncie v Praze je v dnešní době na opravdu skvělé úrovni. Přichází neustále se zajímavými a revolučními novinkami. Mezi nejoblíbenější novinku patří neviditelná rovnátka Invisalign, která představují způsob, jak srovnat zuby, tak, aby si toho vaše okolí nevšimlo. Jsou přitom velmi efektivní a u pacientů se těší velké oblibě. Každých čtrnáct dní obdržíte nové fólie, kterými nahradíte ty staré.

kousání mrkve

Vhodné i pro dospělé pacienty

Na neviditelných rovnátkách je skvělé to, že jsou vhodné pro velkou skupinu pacientů. Nejvíce je však využívají dospívající a dospělí lidé, kterým záleží na estetické stránce. Pokud bylo to teď vaším jediným blokem, proč si nenechat srovnat zuby, právě estetično, nyní přišel váš čas. S neviditelnými rovnátky Invisalign můžete získat perfektní chrup i vy, a to bez jakýchkoliv kompromisů. Vaše okolí by si ani nevšimlo, že nosíte rovnátka, pokud je na to tedy sami neupozorníte. Fólie jsou průhledné, díky čemuž nejdou prakticky vidět, splynou s barvou zubu.

  • Rovnání zuby s maximální estetičností a s maximální diskrétností, nikdo se o tom nedozví, dokud mu o tom sami neřeknete
  • Příležitost pro dospělé, kteří bojovali s estetickou stránkou klasických rovnátek
  • Efektivní srovnání vašich zubů, jak menších, tak i komplikovanějších vad
  • Jednoduchá údržba, snadné výměny, minimum starostí a maximální komfort
  • Jedinou nevýhodou může být pro někoho vyšší cena

nasazování rovnátek dítěti

Nezapomínejte na pravidelnost

Stejně jako tomu bylo u klasických zámkových rovnátek, i zde je nutné myslet na pravidelnost. Oproti zámkovým si můžete neviditelná rovnátka několikrát denně sundat. Je však nutné vzít v potaz to, že i tak je potřeba je nosit alespoň dvacet dva hodin denně, aby fungovaly správně a podle očekávání. Sundávejte si je tedy pouze při jídle nebo při péči o vaši ústní dutinu. Nošení v noci by mělo být také samozřejmostí.