Svatba jako třešnička na dortu

Služby

Chvíli potom, co jste řekla své ANO, už přemýšlíte o šatech, květinách, dortu a dalších věcech, které se týkají svatby. Bude to váš velký den a všechno musí být perfektní. Ale nemějte strach, i kdyby nebylo- například nevyšlo počasí – vůbec ničemu to nebude vadit. Na svou svatbu nikdy nezapomenete. Máme pro vás několik typů, bez čeho se (ne)obejdete a jak ušetřit alespoň pár korun.

vezmes_si_mě

Šaty jako z pohádky

Každá nevěsta chce být krásná. S výběrem šatů nespěchejte, hledejte, zkoušejte a inspirujte se. Není potřeba si šaty kupovat, protože je na sobě budete mít jen jeden den (a pravděpodobně ani ne celý). Bohatě postačí, když si šaty půjčíte v půjčovně svatebních šatů. A pokud se vám nelíbí bílé, klidně si vyberte jinou barvu. Záleží to opravdu jen a jen na vás a je důležité, abyste se cítila dobře.

Květiny a účes

Pokud chodíte už léta k jedné kadeřnici, znáte se, klidně jí můžete říct, že potřebujete účes na svatbu a pravděpodobně vás „nenatáhne“. Pokud se ale rozhodnete jít do salonu, kde to moc neznáte, neříkejte, že se jedná o svatební účes. Pravděpodobně totiž za přívlastek „svatební“ účtují i několik stovek navíc. A to samé platí u květin. Kytice na svatbu bude vypadat stejně jako ta k narozeninám, akorát bude podstatně dražší.

S cukrovím to nepřehánějte

Svatební dort už dnes dokáže upéct kdejaká cukrářka. Zkuste se poptat v okolí na šikovnou paní, která peče s láskou doma. Určitě dokáže upéct dort podle vašich představ a zvládne to třikrát levněji než v cukrárně. svatební_dort

Nemusíte mít ani kila cukroví, protože by vám pravděpodobně většina zbyla. Zvolte mini zákusky a počítejte tři kousky na hlavu. Nezapomeňte, že budete mít dort a někdo sladké ani neochutná.

Vrchol příprav stojí za to

A když jste zvládli všechny úkony spojené se svatebním dnem, zbývá vám jen si ten velký den užít na maximum. Nezapomeňte natrénovat váš nový podpis, pořádně se rozloučit se svobodou a vyspat se do krásy. Ráno si dejte vydatnou snídani a nechte se hýčkat a rozmazlovat družičkami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup