Pevné kontejnery a nádrže

Nákupy


Já si vzpomínám, když jsem byla na úřadu práce a hledala jsem nějaké zaměstnání, tak jsem ho hledala jsem ho asi půl roku a stále jsem nemohla na nic skvělého narazit. Ani nevíte, jak moc mě to mrzelo, protože jsem zrovna dělala takovou menší opravu interiéru a chtěla jsem také malovat pokoje. Ale bohužel mi najednou vypadl příjem, takže jsem to musela odložit. Myslela jsem si, že si třeba práce najdu ihned do měsíce, ale opak byl pravdou. Byla jsem z toho opravdu hodně nešťastná. Ještě hůře mě potom ranilo, když mě opustil partner, protože všechny výdaje musel táhnout sám. I když jsem měla našetřené dopředu na dva měsíce živobytí, tak to nestačilo a partner jednoduše odešel.

Kontejnery slouží i na přepravu všeho zboží.

Moc mě to mrzelo a já jsem si říkala, že byl se mnou určitě kvůli penězům, protože já jsem měla o hodně větší výplatu, než měl on. Nakonec jsem šla pracovat do jednoho zaměstnání, kde jsem se starala o údržbu IBC nádrží. Ze začátku jsem vůbec netušila, co to IBC nádrže jsou, takže jsem byla ráda, že moje spolu kolegyně mi všechno ukázala a také hlavně vysvětlila. Také mi řekla a dopodrobna vysvětlila, jak se právě IBC nádrže udržují. Je logické, že tady nesmí být špinavé a zanedbané, protože žádný zaměstnavatel by nechtěl takové zaměstnance, kteří kašlou na své pracovní povinnosti.

Nádrže jsou různě veliké.

Kteří třeba nedělají vůbec pečlivě svou práci. Já jsem měla na starost právě IBC nádrže a jiné kontejnery. Tyto kontejnery a IBC nádrže byly na zboží, kam se skladovalo anebo kde se také převáželo kamiony na jiné místo. A je potom logické, že když se v IBC nádržích převáží různé tekutiny anebo potraviny. Tak samozřejmě tyto IBC nádrže musí být zdravotně nezávadné. Jinak by to byl také veliký problém, proto jsem si řekla, že svou práci budu dělat opravdu pečlivě, protože mě to navíc baví. Hlavně nikdy nezapomínejte na morálku a také poctivost.