Co by vám řekl zkušený sexuolog

Nákupy


Moudří lidé nabývají na veřejnosti velké vážnosti a úcty ve všech profesích, nejvíce se to ovšem projevuje v oblasti medicíny a výživového poradenství. Lékaři jsou považováni v některých směrech s trochou nadsázky za „nadlidi“, protože znají mnohá tajemství fungování lidského těla. Jedním z lékařských oborů je také sexualita, která zahrnuje jak problémy fyzického rázu s pohlavním ústrojím, tak i navazující psychiky. Co by vám poradil moudrý a zkušený sexuolog, pokud se vám začne pod rukama vytrácet zájem o sex a dochází k erektilní dysfunkci?

partneři na lodi

Rizika Viagry bez receptu – Viagra je syntetický výrobek a žádný syntetický lék dosud nedokázal působit v těle tak, aby nevytloukal klín klínem. Každý lék z lékárny registruje nežádoucí účinky, a to není ideální stav. Zkuste to raději s přírodními léky – s bylinkami, souhrnně nazývanými jako adaptogeny. Patří sem například Ženšen, Kotvičník zemní či Maca peruánská. Výhodou adaptogenů je i nastolení hormonální rovnováhy, což pomáhá lépe zvládat stresové situace.

tři páry u vody

Chovejte se při sexu přirozeně – spousta lidí používá zcela nevhodné a nepřirozené pomůcky a metody pro lepší sex. Buďte více přirození a dejte prostor tomu, co lidskému tělu náleží. Vnímejte jej více srdcem a intuicí a nenaleťte na rádoby módní trendy. Módní je sice například tetování nebo různé piercingové nesmysly po těle, přitom je to dokonce velmi nebezpečná ohavnost. Podobné je to i s parfémy, ty totiž zakrývají přirozenou vůni potu, podle níž se muži orientují při vyhledávání vhodné partnerky pro plození zdravých potomků. Brání se tím i incestním vztahům, při nichž se rodí děti degenerované, nemocné a psychicky narušené. Toto je velmi moudré přírodní zabezpečení před tragickými událostmi, tak bychom mu měli dát volný průchod a zajistit, abychom nezanedbávali jedno z nejdůležitějších sexuálních vodítek v mileneckých a partnerských vztazích.