Finanční pomoc hledejte na správném místě

Web

Zatímco na některých úřadech se stále přidávají nové a nové dokumenty k vyplňování a tím se logicky přidává zdlouhavého papírování, v některých oblastech je tomu právě naopak. Jestliže si zažádáte o hypotéku, můžete ji mít vyřízenou během několika hodin. Třeba už do druhého dne.
– Možná, že si právě teď říkáte, že ty vaše zkušenosti jsou tedy skutečně o něčem jiném.
– Papírování byla velká hromada, a nakonec v bance stejně odmítavě kroutili hlavou.
§ A v tom je právě ten problém.
§ Žádali jste na špatném místě.
potvrzení dohody

Jestliže je vám jasné, že vaše registry nejsou zcela čisté, pak je to zbytečná cesta. Raději se pohodlně usaďte u vašeho počítače a vyberte si nebankovního poskytovatele, který se na registry dlužníků a ani na výši vašeho příjmu nebude ptát. Už za čtyřiadvacet hodin může být schválena vaše hypotéka bez registru.

Co budete potřebovat k vyřízení vaší hypotéky?

V podstatě jen jednu věc. Tou je nemovitost, která do toho půjde s vámi. Poté, co ji ofotíte a spolu s vyplněnou žádostí odešlete internetovou cestou, můžete získat
1. spotřebitelský úvěr– úroková sazba se pohybuje od čtyř procent pro žadatele s drobnými záznamy a pro klienty se závažnějšími záznamy je připraven úrok od sedmi procent. Splatnost se dá prodloužit až na dobu třiceti let.
2. podnikatelský úvěr– tento finanční produkt je určen pro OSVČ a firmy k financování potřeb, které jsou s podnikáním spojené.
měsíční růst
V obou těchto případech se jedná o velice tolerantní finanční produkt, který je označován jako hypotéka bez registru.Podnikatelský úvěr je možné vyřídit skutečně bleskově. Pokud je to nutné, můžete začít čerpat potřebné finance už v den podpisu úvěrové smlouvy. Velkou výhodou hypoték u nebankovních poskytovatelů je to, že vám zde vytvoří finanční produkt skutečně na míru. Překážkou není ani nízký a ani vysoký věk žadatele.