Co tak dovolená na horách?

Služby

Ať už dáváte přednost horské turistice nebo odpočinku a relaxaci, najdete možnosti vyžití v horských střediscích. Dnes je na výběr velké množství typů ubytování podle náročnosti turistů. Někteří dají přednost vlastní chatě v nerušeném soukromí, kde si sami vaří, sami si organizují denní program a mohou využívat wellness zařízení. Jiní se raději ubytují v penzionu či hotelu, kde se o veškerý komfort postará obsluha, stejně tak o aktivity podle přání hosta. Prostě všichni si dopřáváme dovolené, jaké máme rádi a jaké nám vyhovují.

chata v horách

V horském areálu Ski resortu Buková hora – Červená voda ubytování se nachází HP apartmány určené pro náročnější klientelu. Naleznete zde v přízemí 2x apartmán 3+kk s kapacitou sedmi lůžek ve dvou ložnicích s možností přistýlky. S kompletně vybavenou kuchyňkou, vlastním sociálním zařízením a vlastní terasou. Nebo 4x apartmán 2+kk v podkroví s kapacitou 4 lůžek s možností přistýlky, vlastní vybavenou kuchyňkou, sociálním zařízením i balkonem. Dále čtyři apartmány 2+kk v prvním patře se stejným vybavením jako předchozí apartmány. U všech je samozřejmostí vybavení televizí, WiFi http://www.noblessline.cz/sluzby/wifi-pripojeni/ zdarma, klimatizací a vlastním vchodem ze společné chodby. K apartmánům náleží také parkovací místo, společná lyžárna a kolárna. Samozřejmostí jsou také čisté ručníky a osušky dodávané na pokoj.

na kole

Ubytování je v krásné přírodě přírodního parku Suchý vrch-Buková hora, Kde najdete krásné výhledy do okolí nebo můžete navštívit termální lázně Velké Losiny a zdejší zámek. za prohlídku určitě stojí také vodní elektrárna Dlouhé Stráně. V Králíkách můžete v létě navštívit vojenské muzeum a potom se v létě ochladit na místním koupališti. Nedaleká přehrada Pastviny vybízí k procházkám nebo projížďkám na kole, které využijete i na mnohých dalších cyklostezkách. Nohy si můžete potrénovat při výstupu na rozhlednu na Křížové hoře. Jejích 130 schodů se ale odmění krásnými výhledy do okolí.