Cesta kratomu k zákazníkovi

Nákupy

Poslední dobou se vedou velké diskuze ohledně kratomu. Zdali je správně, že doposud není schválenou potravinou nebo přírodním doplňkem. Nebo jestli by nebylo lepší ho zakázat úplně. Tak je pravdou, že některé země ho již zakázali, ale v České republice je stále možnost si kratom legálně zakoupit a užívat ho. A pokud chcete skutečnou kvalitu, poté si zvolte ověřený internetový obchod, kde se dozvíte, jaké má kraton účinky a vše potřebné o něm naleznete na webových stránkách https://www.greenherbs.cz/a/druhy-a-ucinky-kratomu. Vysoká kvalita zpracovaného prášku je v poměrně bohaté nabídce, tudíž každý si může vybrat druh i barvu podle vlastního uvážení nebo recenze zákazníků, kteří mají s kratomem vlastní zkušenosti. Přesto se vyplatí obezřetnosti, jelikož každý člověk je jiný a bude reagovat na podávanou látku jiným způsobem.

druhy kratomu

Ve hře jsou alkaloidy

Nejsou prozatím známé všechny účinky na lidský organismus, ale pravděpodobně největším účinkem je působení mitragyninu na opioidní receptory. Díky tomu má totiž kratom silné analgetické účinky. O jeho síle ovšem bude rozhodovat i samotná odrůda a bezpochyby i množství konzumace. Malé dávky se pohybují od 1 do 3 g sušených listů a ty mají za následek stimulační efekt. První příznaky se mnohdy dostaví již do 10 minut po požití a úplné se projeví zhruba od půl hodiny až do hodiny. Záleží na jedinci. Je celkem přirozené, že v menších dávkách je kratom prospěšný pro organismus, zvláště když dokáže povzbudit a podpořit.

kratom druhy

Kvalitní kratom

GreenHerbs patří mezi ověřené prodejce kratomu a bezpochyby je rovněž zajímavá jejich nabídka. Kratom získávají od farmářů, kteří jej zpracovávají podle tradic a věnují sběru listů i jejich zpracování maximální péči. Ke koncovému zákazníkovi se dostane prvotřídní kratom z indonéského ostrova Borneo. V obchodě si lze zakoupit mimo jiné testovací balíček, který umožní seznámení s různými druhy kratomu.