Kompaktní zářivky jsou stále žádané

Elektro

Srdcem domova je opět kuchyně. Zde trávíme poměrně dostatek času, a proto je více než nutné si pořádně rozvrhnout její dispoziční rozmístění, abychom se zde nejen cítili dobře, ale aby se nám zde i dobře pracovalo. Samozřejmě je důležité rozmístění nábytku a spotřebičů, tak aby to pěkně ladilo do stylu bydlení. Ovšem bez správného osvětlení se moc daleko nedostaneme. Zde je dobré rozvážit nejen vedení elektřiny a následně jeho ukončení vypínači se spoustu zásuvek, ale i možnosti osvětlení, kterého není na tomto místě nikdy dostatek. Také je dobré pouvažovat o úsporném svícení, které nám dovolí pracovat a svítit i delší dobu. Klasickým žárovkám odzvonil svým způsobem umíráček a na jejich stupínek nastoupily úsporné, které mají své obdivovatele a uživatele dodnes.
Obývací Pokoj 57

Je opravdu úsporným produktem nebo je to přežitek

Když nastoupila tato technologie na český trh, tak mnoho lidí na ní přešlo z klasických žárovek. Říkávalo se jim úsporné a to v podstatě byla pravda, jelikož skutečně se na rozdíl od tepelných ušetřilo. Její ale správný název je kompaktní žárovka neboli zářivka a na trhu má také svoje místo, například https://www.lightpark.cz/kompaktni-zarivky/nabízí poměrně slušný výběr od různých výrobců. V podstatě se jedná o elektrický zdroj světla, který pracuje na shodném principu jako lineární zářivka. Ovšem byly vytvořeny do jiného tvaru, právě za účelem náhrady za běžnou žárovku. Můžeme pak rozlišovat nejen tvarově úzké, baňaté, dlouhé nebo krátké, rozhodující bude vždy závitová patice.
Světlo Úsporná Zářivka

Existuje ještě něco víc

Tak jako měly klasické žárovky svoje nástupkyně, ani v tomto případu to není o nic lepší. I zde je pomalu vytlačuje ven například liniové LED osvětlení. Jedná se nejen o úspornou formu svícení, ale také je dokonale moderní a efektivní. Zajistí v místnosti optimální světelnou pohodu a vytvoří velmi příjemné prostředí k bydlení. Pak můžeme nechat snadno interiér nechat vyniknout pod jejich praktickým nasvícením. Navíc nám umožní být kreativní a instalovat světlo na místa, tak by nás to dříve ani nenapadlo, jako například do skřínek nebo podhledů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup